کد خبر: 44699تاریخ انتشار : 11:43:30 - پنج‌شنبه 28 فوریه 2019

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح‌های عمرانی صدرا

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح‌های عمرانی صدرا

شهرستان‌های های قیر و کارزین با بیش از ۱۴ میلی متر بیشتر سهم از بارش دیروز را داشت.

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرحهای عمرانی شرکت عمران صدرا با حضور معاون وزیر راهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، طرحهای عمرانی شرکت عمران صدرا با حضور طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس هیات مدیره شهرهای جدید کشور در شهر صدرا افتتاح یا عملیات اجرایی آن ها آغاز شد.

مدیرعامل شرکت عمران و توسعه شهر جدید صدرا گفت: سه زمین ورزشی رو باز به مساحت چهار هزار متر مربع و اعتبار ۲۸ میلیارد ریال در پارک شهر صدرا، سایت مسکن مهر وزارت دفاع و سایت انبوه سازان رمضان به بهره برداری رسید.

خبر جدید  اجرای طرح تکمیلی واکسیناسیون فلج اطفال در کشور

حاجی پور با بیان اینکه عملیات اجرایی ساخت محلهی شهر راز نیز در زمینی به مساحت ۸۶ هکتار در شمال غرب این شهر آغاز شد، افزود: در این مجموعه سه هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در قالب طرح مشارکت برای اقشار کم درآمد ساخته خواهد شد.
وی تصریح کرد: پیش بینی میشود این واحدهای مسکونی به مدت ۲ سال و با اعتبار ۱۳۰ میلیارد تومان ساخته شود.
مدیرعامل شرکت عمران و توسعه شهر جدید صدرا اظهارداشت: ساخت مرکز محله پارسه در زمینی به مساحت هفت هزار مترمربع با زیربنای پنج هزار و ۳۰۰ مترمربع نیز آغاز شد.
حاجی پور افزود: این مرکز به منظور توسعه مراکز خدماتی در فاز ۲ شهر صدرا با کاربری تجاری، آموزشی، ورزشی و فرهنگی و سرمایه گذاری ۸۲ میلیارد ریالی به صورت مشارکتی ساخته میشود.
وی گفت: اداره ثبت احوال این شهر هم به مساحت ۸۳ مترمربع در فاز یک، ناحیه ۱۸۰ هکتاری به بهره برداری رسید.


منبع :: http://fars.iribnews.ir

خبر جدید  زمین لرزه در اردکان فارس
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , ,