کد خبر: 43972تاریخ انتشار : 11:29:55 - جمعه 15 فوریه 2019

افتتاح نخستین سینمای کار آفرینی جنوب کشور در شیراز

افتتاح نخستین سینمای کار آفرینی جنوب کشور در شیراز

جامعه روحانیت شیراز در پی حادثه تروریستی جاده خاش – زاهدان، با صدور پیامی شهادت جمعی از مرزبانان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.

افتتاح نخستین سینمای کار آفرینی جنوب کشور در شیرازبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، مسوول موسسه فرهنگی تخصصی قاصدک فارس گفت: این سینما با هدف تشویق کارآفرینان در حوزههای مختلف خدماتی، عمرانی، صنعتی و کشاورزی راه اندازی شده و کارگردانان و هنرمندان فعال با تهیه فیلمهایی از موفقیتها و شکست کارآفرینان و اکران آن برای مردم، نحوه موفقیت و حتی شکست فعالان کارآفرین را به تصویر می کشند تا الگویی باشد برای افرادی که به دنبال ایجاد شغل و کسب درآمد در راستای اقتصاد مقاومتی هستند.

خبر جدید  صدا و سیمای مرکز فارس پیشتاز در همه عرصه‌ها

حسینی افزود: در سینما گلستان شیراز هر هفته چهارشنبهها این فیلمها اکران می شود و با حضور عوامل اصلی، کارگردان و تهیه کننده فیلم اکران شده توضیحاتی مبسوط به تماشاگران داده می شود.
حقایقی قائم مقام صدا و سیمای مرکز فارس با تبریک راه اندازی این سینما در شیراز تاکید کرد: رسانه ملی آماده همکاری متقابل با هنرمندان و کارگردانان و تهیه کنندگان این فیلمها است تا زمینهای برای حمایت از کار آفرینی جوانان استان و کشور ایجاد شود.


منبع :: http://fars.iribnews.ir

خبر جدید  شیراز میزبان همایش ملی هیدروپونیک و تولیدات گلخانه‌ای
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,