کد خبر: 43465تاریخ انتشار : 11:25:55 - شنبه 2 فوریه 2019

اعلام فراخوان مسابقه عکاسی «زمستان من»

اعلام فراخوان مسابقه عکاسی «زمستان من»

شیراز- فراخوان مسابقه عکاسی «زمستان من» منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، به منظور اعتلای هنر عکاسی و ایجاد شوق و انگیزه بین علاقمندان عکاس و مستعد استان فارس، مسابقه منطقه ای عکس «زمستان من» در زمستان ۱۳۹۷ برگزار می شود.

عکاسان علاقه مند به شرکت در این مسابقه می توانند عکس های خود را حداکثر تا ۲ اسفند ماه به موسسه نجینه هنر تصویر سپنتا ارائه کنند. عکس های مسابقه در روزهای ۴ و ۵ اسفند ماه داوری و ۱۷ اسفندماه نتایج نهایی اعلام و از ۱۱ تا ۱۷ اسفندماه به نمایش گذاشته می شوند.

شرایط شرکت در مسابقه منطقه ای عکس «زمستان من» بدین گونه است که در بخش عکاسی با تلفن همراه عکس هایی که با تلفن همراه گرفته می شوند و به موضوع مسابقه «زمستان من» در مناطق مختلف استان فارس مرتبط است، مد نظر است؛ در بخش دوم که به عکاسی با دوربین حرفه ای اختصاص دارد، نگاه همه عکاسان استان فارس به فضای زمستانی شهری، روستایی یا طبیعت مورد نظر قرار می گیرد. این در حالیست که منظور از دوربین حرفه ای، داشتن فایل خام (RAW) است.

خبر جدید  معاون اول رئیس جمهور وارد استان فارس شد

بر این اساس، شرکت برای همگان آزاد است و تصاویر هر دو بخش تلفن همراه و دوربین حرفه ای این بخش باید طی زمستان سال جاری(۱۳۹۷) تهیه شده باشد

همچنین، عکاسان بخش دوربین حرفه ای نباید هیچ گونه دستکاری و ویرایش که جنبه مستند بودن عکس را خدشه دار کند، انجام دهند؛ هر عکاس می تواند در هر بخش حداکثر ۴ عکس ارائه کند.

عکاسان می بایست آثار خود را تا ۲ اسفند ۱۳۹۷ در یک پوشه حاوی عکس ها به همراه فایل word حاوی نام و نام خانوادگی، آدرس ، شماره تماس، میزان تحصیلات و رشته تحصیلی، عنوان عکس و محل عکاسی، عکس پرسنلی، آدرس ایمیل و شماره تماس خود به صورت فشرده با فرمت zip یا rar به ایمیل موسسه sepantatasvir@yahoo.com و یا شماره واتساپ ۰۹۱۷۸۹۹۹۹۳۶ ارسال کنند(کد رهگیری تا ۲۴ ساعت پس از دریافت فایل، از طرف برگزارکننده ارسال می شود)؛ همچنین عکاسان می توانند مستقیما آثار خود را بر روی لوح فشرده، به موسسه تحویل یا به آدرس موسسه پست کنند.

خبر جدید  سقوط تابلوی ورودی یک شهرک بر روی خودرو/ ۴ نفر مصدوم شدند

عکس‌های رنگی و مونوکروم باید به صورت یک فایل Jpeg با حالت رنگی RGB که اندازه ضلع بزرگ آن حداقل ۱۵۰۰ pixel باشد، ارسال شوند و Dpi عکس‌ها حداکثر ۷۲ pixel باشد. کیفیت (Quality) عکس نیز در خروجی فتوشاپ از عدد ۱۰ کمتر نباشد. مسئولیت تغییر فرم عکس و کادر بندی به دلیل استفاده از کراپ های غیر متعارف توسط عکاس و تبدیل آن به سایز استاندارد جهت چاپ بر عهده کاربر می باشد.

آثار راه یافته به نمایشگاه در اسفند ماه ۱۳۹۷ به نمایش در خواهد آمد و در طول برگزاری مسابقه و طی برپایی نمایشگاه(۱۰ بهمن تا ۱۶ اسفند ماه) کارگاه و نشست های آموزشی در محل برپایی جشنواره برگزار می شود.

خبر جدید  طرح کاداستر اراضی ملی در منطقه سیمکان شهرستان جهرم آغاز شد

گفتنی است در بخش (عکاسی با تلفن همراه) لوح تقدیر، سه پایه عکاسی و مبلغ ۵ میلیون ریال جایزه نقدی و عکاسان برتر بخش(عکاسی حرفه ای) لوح تقدیر، سه پایه عکاسی و ۱۰میلیون ریال جایزه نقدی دریافت می کنند.

آخرین مهلت دریافت آثار، ۲ اسفند ماه ۱۳۹۷ است و داوری آثار، ۴ و۵ اسفندماه اعلام نتیجه و اختتامیه ۱۷ اسفندماه ۱۳۹۷ خواهد بود، همچنین نمایشگاه آثار از ۱۱ تا ۱۷ اسفند ماه برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند آثار خود را به نشانی شیراز، بلوار سرباز، ساختمان آهنگ، کد پستی ۷۱۷۴۶ ۹۶۵۹۳ ارسال کنند.

کد خبر ۴۵۳۰۶۹۰


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,