کد خبر: 44303تاریخ انتشار : 1:31:33 - پنج‌شنبه 21 فوریه 2019

اعزام ۲۸۹ زوج دانشگاه آزاد اسلامی فارس به مشهد مقدس

اعزام ۲۸۹ زوج دانشگاه آزاد اسلامی فارس به مشهد مقدس

شیراز _ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فارس گفت: طی بیست و دومین مراسم ازدواج دانشجویی ۲۸۹ زوج دانشجو به مشهد مقدس اعزام می شوند.

محمد کاظم کاوه پیشقدم در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به برگزاری بیست و دومین مراسم ازدواج دانشجویی در دانشگاه آزاد افزود: در مراسم همسفر تا بهشت دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی فارس به مشهد مقدس اعزام می شوند.

وی اظهار داشت:این اردوها جهت تشویق جوانان به ازدواج دانشجویی و ازدواج ساده و آسان برگزار می شود.

خبر جدید  ابتلای ۱۵ نفر به ویروس کرونا به دلیل حضور در مراسم ختم مادربزرگ

وی هدف از ازدواج های دانشجویی را ازدواجی ساده و آسان معرفی کرد و افزود: این هدف در شعار «ازدواج به هنگام ،آگاهانه،ساده و پایدار » گنجانده شده است .

کاوه پیشقدم با بیان اینکه در این مراسم برنامه های متنوع آموزشی، فرهنگی و تفریحی برای دانشجویان در نظر گرفته شده است، ادامه داد: این برنامه به همت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد فارس و نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی به مدت چهار روز در مشهد مقدس اجرا می شود.

خبر جدید  حماسه ۹ دی نشان از حمایت مردم از ولایت فقیه و انقلاب بود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه خادمان امام‌رضا(ع) در ایستگاه راه آهن شیراز به استقبال دانشجویان آمده اند،گفت: مراسم اختتامیه ازدواج دانشجویی دانشجویان فارس در مشهد مقدس با حضور علی اکبر ولایتی رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود.

کد خبر ۴۵۴۸۱۸۷


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  شبکه رستوران ها و کافه های دوستدار کتاب شیراز راه اندازی شد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,