کد خبر: 44303تاریخ انتشار : ۱:۳۱:۳۳ - پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

اعزام ۲۸۹ زوج دانشگاه آزاد اسلامی فارس به مشهد مقدس

اعزام ۲۸۹ زوج دانشگاه آزاد اسلامی فارس به مشهد مقدس

شیراز _ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فارس گفت: طی بیست و دومین مراسم ازدواج دانشجویی ۲۸۹ زوج دانشجو به مشهد مقدس اعزام می شوند.

محمد کاظم کاوه پیشقدم در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به برگزاری بیست و دومین مراسم ازدواج دانشجویی در دانشگاه آزاد افزود: در مراسم همسفر تا بهشت دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی فارس به مشهد مقدس اعزام می شوند.

وی اظهار داشت:این اردوها جهت تشویق جوانان به ازدواج دانشجویی و ازدواج ساده و آسان برگزار می شود.

وی هدف از ازدواج های دانشجویی را ازدواجی ساده و آسان معرفی کرد و افزود: این هدف در شعار «ازدواج به هنگام ،آگاهانه،ساده و پایدار » گنجانده شده است .

کاوه پیشقدم با بیان اینکه در این مراسم برنامه های متنوع آموزشی، فرهنگی و تفریحی برای دانشجویان در نظر گرفته شده است، ادامه داد: این برنامه به همت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد فارس و نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی به مدت چهار روز در مشهد مقدس اجرا می شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه خادمان امام‌رضا(ع) در ایستگاه راه آهن شیراز به استقبال دانشجویان آمده اند،گفت: مراسم اختتامیه ازدواج دانشجویی دانشجویان فارس در مشهد مقدس با حضور علی اکبر ولایتی رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود.

کد خبر ۴۵۴۸۱۸۷


منبع :: https://www.mehrnews.com