کد خبر: 51511تاریخ انتشار : 19:28:28 - چهارشنبه 12 ژوئن 2019

استان فارس نیازمند توجه ویژه در زمینه پشتیبانی نیروهای انتظامی است

استان فارس نیازمند توجه ویژه در زمینه پشتیبانی نیروهای انتظامی است

استاندار فارس از فرمانده نیروی انتظامی درخواست کرد با توجه به گستردگی استان توجه ویژه‌ای به پشتیبانی و تخصیص نیروهای جدید به شهرستان‌ها و پاسگاه‌های تازه تاسیس استان داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، عنایتالله رحیمی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان نیروی انتظامی استان فارس اظهار داشت: نیروی انتظامی با نظم پذیریو تعامل بخشی بین اقشار جامعه توانسته اعتماد خود را در بین مردم افزایش و امنیت کشور را ارتقا دهد که استان فارس نیز از این مهم برخوردار است.

استاندار فارس با اشاره به اینکه برخی از تهدیدات در استان فارس از بین رفته است، گفت: موضوع تهدید۷آبان از جمله مواردی بود که به درستی مدیریت شد و با برنامهریزی درست دیگر این تهدید تکرار نمیشود.

خبر جدید  حلقه مفقوده هنرمند و خریدار اثر هنری؛ اقتصاد هنر در شیراز خاموش و بیمار است

رحیمی با تاکید براینکه امنیت پایه و اساس توسعه و رفاه یک کشور است، گفت: وجود امنیت متاثر از مولفههای مختلفی از جمله نظمپذیری، قانونمداری، تعامل مثبت و حسنه با مردم، تقویت مشارکت مردمی در ایجاد نظم استکهدر عملکرد فرماندهی نیروی انتظامی مشاهده میشود.

وی با اشاره به گستردگی استان فارس افزود:حلقه اتصال چند استان بودن و نزدیکی به استانهای مرزی، تعدد گروههای سیاسی و قومی از جمله مواردی است که در تامین امنیت مهم است وبا درایت نیروی انتظامی سببارتقا امنیت و آرامش استان شده است.

خبر جدید  ۲۱ مرکز گران‌فروشی مرغ و گوشت در استان فارس جریمه شدند

استاندار فارس همچنین ازفرمانده نیروی انتظامی کشور درخواست کرد با توجه به گستردگی استان توجه ویژهای به پشتیبانی و تخصیص نیروهای جدید به شهرستانها و پاسگاههای تازه تاسیس استان داشته باشند.

سردار احمدعلی گودرزی، فرمانده سابق نیروی انتظامی فارس نیز تلاش درجهت حل کردن کردن مشکلات پیش آمده درمرحله انتظامی را از دستاوردهای نیروی انتظامی فارس در چند سال اخیر دانست و گفت: با همکاری اعضای شورای تامیناجازه به وجود آمدن گرههای امنیتی را در استان ندادیم.

خبر جدید  ۱۹۶ میلیون سهم در بورس فارس معامله شد

وی با بیان اینکه استان فارسهمواره رتبههای برتر کشور را در بخشهای مختلف قرارگاه تربیت و آموزش و بهبود جایگاه استان از لحاظ کاهش جرائم به خود اختصاص داده است، بیان کرد: این مهم جز با تلاش مضاعف هماهنگی و همکاری مجموعه همکاران تحقق پیدا نمیکرد.

انتهای پیام/ ز


منبع :: استان فارس نیازمند توجه ویژه در زمینه پشتیبانی نیروهای انتظامی است

0/5 (0 نقد و بررسی)