رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در یک دوران گذار قرار دارد؛ بنابراین باید استادان با همدلی و هم‌افزایی مشکلات را حل و فصل کنند. " />استادان دانشگاه با همدلی و هم‌افزایی مشکلات را حل کنند دیار حافظ
کد خبر: 44482تاریخ انتشار : 2:00:54 - دوشنبه 25 فوریه 2019

استادان دانشگاه با همدلی و هم‌افزایی مشکلات را حل کنند

استادان دانشگاه با همدلی و هم‌افزایی مشکلات را حل کنند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در یک دوران گذار قرار دارد؛ بنابراین باید استادان با همدلی و هم‌افزایی مشکلات را حل و فصل کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لارستان، مهدی زارع صبح امروز در جلسه گروه آموزشی رشته مهندسی عمراندانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان برگزار شد با بیان این موضوع که باید با همبستگی و تعامل، باعث همافزایی شد، گفت: این امر مستلزم جلسات مستمر گروههای آموزشی بوده و خوشحالم که گروه آموزشی عمران یکی از تیمهای قوی و شاخص در این واحد دانشگاهی است.

وی افزود: فارغالتحصیلان این رشتهدر استان و کشور در رتبه علمی بالایی قرار دارند و اکثراً در سمتها و پستهای خوب در سطح شهرستان، استان و حتی کشور مشغول به فعالیت هستند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با بیان این نکته که امروز انتظار میرود فعالیتها منسجمتر از گذشته باشد، اظهار کرد: با توجه به اینکه ما در گروه عمران در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی دانشجو میپذیریم و استادان مبرز و برجستهای هم داریم، باید از ظرفیتهای این استادان به نحو بهینه در اجرای طرحهای بزرگ استانی و ملی و فعالیتهای برون دانشگاهی استفاده کنیم.

خبر جدید  دانشگاه‌ها با تبعیت از فقه جعفری در حوزه‌های علوم دینی سرآمد باشند

زارع متذکر شد: در شرایط فعلی، دانشگاه آزاد اسلامی در یک دوران گذار قرار دارد؛ بنابراین برای عبور از این سختیها باید همکاران و استادان بهصورت شفاف از مسائل دانشگاه اطلاع داشته باشند و با همدلی و همافزایی این مشکلات را در مجموعه دانشگاه حل و فصل کنند.

وی تعامل مدیر گروه و ارتباطات وی با رئیس و معاون آموزشی را یکی از شروط حل مشکلات بخش دانست و افزود: رسالتی که امروز بهشخصه برای خودم ترسیم کردهام، همراهی و همدلی با گروههای آموزشی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان معتقد است کهگروههای آموزشی باید در اتخاذ تصمیم قانونی در چارچوب آییننامهها آزادی عمل داشته باشند تا روند تصمیمگیری با دیدی کارشناسانه و با سرعت عمل بیشتری اتخاذ شود.

خبر جدید  خلاقیت و ابتکار نقشه راه حرکت به سمت درآمدهای غیرشهریه‌ای

زارع نظارت و مشاوره حوزه ریاست با گروههای تخصصی و نه تکیه بر سلسله مراتب اداری را بهترین راه برای حل مشکلات دانست و از حضور استادان گروه عمران در این جلسه تشکر کرد.

مدیرگروه رشته عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان نیز گزارشی از فعالیتهای بخش مربوطه ارائه داد و گفت: سعی کردیم با برنامهریزیهای دقیق، تعامل و همدلیبین استادان ایجاد شود تا عزیزان با رضایتمندی بیشتری، انجام وظیفه کنند.

خبر جدید  آغاز مسابقات والیبال اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی

آرش ابراهیمنژاد، حل مشکلات در گروه آموزشی را ازجمله کارهای انجامشده در طول دوران مسئولیت خود دانست و افزود: نگاه ما در گروه آموزشی عمران، رقابت در فضای تحقیقاتی و علمی بوده و با برگزاری جلسات در این باره، سعی شده از مسائل حاشیهای فاصله گرفته و برنامههای مدونی بهمنظور آموزش دانشجویان ارائه و عملیاتی کنیم.

به گزارش خبرنگار آنا، در این جلسه استادان گروه عمران نظرخود را در زمینه بهبود روند آموزشی ارائه دادند و تأکید کردند که در حل مشکلات دانشگاه و عبور از این شرایط سخت، این مجموعه علمی را کمک خواهند کرد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,