رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: در لیالی قدر، جایگاه همه چیز اندازه‌گیری می‌شود و خوب است که ارزش معنوی خود را محاسبه و برای بهترشدن تلاش کنیم. " />ارزش معنوی خود را در لیالی قدر محاسبه و برای بهترشدن تلاش کنیم دیار حافظ
کد خبر: 51102تاریخ انتشار : 21:06:29 - دوشنبه 27 مه 2019

ارزش معنوی خود را در لیالی قدر محاسبه و برای بهترشدن تلاش کنیم

ارزش معنوی خود را در لیالی قدر محاسبه و برای بهترشدن تلاش کنیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: در لیالی قدر، جایگاه همه چیز اندازه‌گیری می‌شود و خوب است که ارزش معنوی خود را محاسبه و برای بهترشدن تلاش کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لارستان، جلسه رمضانی سوره مبارکه حشر با حضور کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان یکشنبه شب در نمازخانه شهید آگاه این دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با بیان فضایل و ویژگیهای شبهای قدر گفت: همه ما باید توجه خودمان را علاوه بر نیازهای مادی به نیازهای معنوی معطوف کنیم تا در ماه مبارک رمضان که به گفته رهبر فرزانه انقلاب «قطعهای است از بهشت در این دنیای سوزان مادیات»، توشهای برای ادامه دنیا و مهمتر از آن، آخرت بیانتهای خود مهیا کنیم.

خبر جدید  امام خمینی بیداری جهانی برای همه آزادی‌خواهان جهان به وجود آورد

مهدی زارع ادامه داد: همه ما باید از فرصتهای باقیمانده رمضان استفاده کنیم و با بهرهبردن از لیالی قدر و استغاثه به درگاه ایزد متعال و توسل به ائمه معصومین و وجود مبارک امیرمؤمنان و حضرت زهرای مرضیه (ع)، به قرب خداوند متعال نائل شویم و بهترین مقدرات برای سال آتی و بلکه عمرمان رقم زده شود.

وی با یادآوری احادیثی از امام صادق(ع) عنوان کرد: شبهای سهگانه قدر هرکدام فضیلت خاص خود را داشته و در حقیقت در شب ۲۱ ماه مبارک رمضان تقدیر انسانها رقم خورده و در شب ۲۳ نیز این تقدیر تثبیت شده و سرنوشت یکساله ما مشخص خواهد شد.

خبر جدید  دانشگاه آزاد اسلامی لارستان در برگزاری برنامه‌های مذهبی پیشرو است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان در ادامه بیان کرد: طبق احادیثی که از ائمه معصوم مستفاد میشود، میتوان گفت که شب ۲۳ ماه مبارک رمضان مهمترین شب بین لیالی ثلاثه شب قدر است؛ اما به دلیل اینکه در شب ۲۱ ماه مبارک رمضان، شهادت مولای متقیان اتفاق افتاده است، این شب بین شبهای قدر منحصربهفرد بوده و از جایگاه خاصی برخوردار است.

زارع متذکر شد: در شب قدر، قدر و جایگاه همه چیز اندازهگیری میشود و اگر بتوانیم در این شب پرفیض، خودمان جایگاه خود را اندازهگیری کرده و وضعیتمان را مورد محاسبه قرار دهیم، میتوانیم میزان ارزش معنوی خود را به دست آورده و برای بهترشدن خود و جامعه تلاش کنیم.

خبر جدید  توسعه دانشکده سما از برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی لارستان است

رئیس واحد لارستان در پایان سخنان خود با آرزوی موفقیت برای امت اسلامی و ملت انقلابی ایران، برای خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی، موفقیت و سرنوشتی پرخیر و برکت آرزو کرد.

انتهای پیام/۴۱۰۳/


منبع :: ارزش معنوی خود را در لیالی قدر محاسبه و برای بهترشدن تلاش کنیم

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , ,