اردوی جهادی یک‌روزه دانشجویان بسیجی دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون برگزار شد. " />اردوی جهادی یک‌روزه توسط دانشکده دامپزشکی کازرون برگزار شد دیار حافظ
کد خبر: 44604تاریخ انتشار : 1:45:26 - چهارشنبه 27 فوریه 2019

اردوی جهادی یک‌روزه توسط دانشکده دامپزشکی کازرون برگزار شد

اردوی جهادی یک‌روزه توسط دانشکده دامپزشکی کازرون برگزار شد

اردوی جهادی یک‌روزه دانشجویان بسیجی دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کازرون، اردوی جهادی یکروزه دانشجویان بسیجی دانشکده دامپزشکی واحد کازرون ویژه مناطق محروم روستایی در منطقه کمبرخوردار از امکانات درمانگاهی دامی صبح امروز در روستای اسلامآباد بلوچ از توابع بخش جره و بالاده برگزار شد.

این اردوی جهادی در قالب ۶ دانشجوی دامپزشک، چهار برادر و دو تن از خواهران در مناطق محروم روستایی در منطقه اسلامآباد بلوچ از توابع بخش جره و بالاده به درمان، ویزیت، جراحی و تجویز دارو به صورت رایگان پرداختند.

خبر جدید  سپاه در شاخص‌‌های سازندگی، نظامی و فرهنگی موفق بوده است

در این اردو بیش از ۴۰ رأس انواع دام کوچک و بزرگ و بیش از ۶۰ قطعه انواع ماکیان مورد تجویز دارو و درمان، جراحی و واکسیناسیون قرار گرفت و انواع بروشورهای آموزشی در مورد بیماریهای واگیردار و مزمن و راههای مقابله با آن در بین اهالی روستا توزیع شد.

به گزارش آنا، مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه و مسئول حرکتهای جهادی دفتر بسیج دانشجویی شهرستان به منظور سرکشی و با حضور بین جهادگران به عرض خدا قوت و دریافت گزارش کار و اقامه نماز جماعت و صرف نهار به محل این اردو رفتند.

خبر جدید  جهادگران بسیج دانشجویی فارس در مناطق سیل زده خدمت رسانی می‌کنند

در این اردوی جهادی محمدرضا زینعلی و امیر اشکان اسکندرزاده و زهرا علمی و نگار کارگر و مسئولان پایگاه بسیج دانشجویی دانشکده دامپزشکی عبدالله نجم و فرید هاشمی برگزار شد. از حاشیه این اردو حضور دو زوج جهادگر دامپزشک در مناطق محروم بوده است.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/


منبع :: http://ana.ir

خبر جدید  معرفی رئیس جدید دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,