کد خبر: 43671تاریخ انتشار : 1:14:48 - جمعه 8 فوریه 2019

اردوهای جهادی یک تا ۳ روزه ‌در نقاط محروم استان فارس انجام می‌شود‌

اردوهای جهادی یک تا ۳ روزه ‌در نقاط محروم استان فارس انجام می‌شود‌

مدیر مطالعات حرکت‌های جهادی بسیج سازندگی استان فارس با اشاره به برنامه‌های خدمت‌رسانی در مناطق محروم ویژه دهه فجر گفت: در راستای خدمت‌رسانی به مناطق محروم برنامه‌هایی در دهه فجر در نظر گرفته شده که از ۱۲ تا ۲۲ بهمن انجام می‌شود.

شکرالله مسکویی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به تشکیل مجمع جهادی استان فارس اظهار داشت:هدف از برگزاری مجمع همفکری وهمدلی بین اعضای گروههای جهادی و تشکیل ساختاری در کنار بسیج سازندگی در راستای پیشرفت فعالیتهای بسیج سازندگی است.

وی با بیان اینکهبررسی شرایط موجودگروههای جهادی و احصا آسیبشناسیها از جمله کار مجمع است، گفت: از دیگر اموری که مجمع پیگیری میکند تدوین سند سالانه برای حرکتهای جهادی و ترسیمیک نقشه راه برای گروهها است.

خبر جدید  روند افزایشی ابتلا به کرونا در استان فارس / تعطیلی ناوگان حمل و نقل عمومی در شیراز ادامه دارد ‌

مدیر مطالعات حرکتهای جهادی بسیج سازندگی استان فارس افزود:اعضای مجمع جهادی استان و گروههای برتر جهادیبرای شرکت در مجمع عالی کشور حضور مییابند.

مسکویی با اشاره به برنامههای خدمترسانی در مناطق محروم ویژه دهه فجر نیز بیان کرد:در راستای خدمترسانی به مناطق محروم برنامههایی در دهه فجر در نظر گرفته شده کهاز ۱۲تا ۲۲ بهمن انجام میشود.

وی با اشاره به برگزاری اردوهای یک تا ۳ روزه در این ایام عنوان کرد: فعالیتهای بهداشتی درمانی، مشاورههایتحصیلی و میز خدمت از جمله فعالیتها در دهه فجر است.

خبر جدید  بیش از ۱۲۸ میلیون دلار کالا از گمرکات فارس صادر شد

مدیر مطالعات حرکتهای جهادی بسیج سازندگی استان فارس با اشاره به حضور برخی از گروههای جهادی استان در دیگر استانها نظیر خوزستان تصریح کرد: برنامههاینوروز نیز از ۲۳ اسفند ماه شروع میشود تا ۱۵ فروردین ادامه دارد که جزئیات آن به زودی اعلام میشود.

انتهای پیام/ ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  شیراز| روش بانک‌ها در کسب سود مانع تحقق شعار «رونق اقتصادی » است
0/5 (0 نقد و بررسی)