کد خبر: 43531تاریخ انتشار : 1:21:14 - دوشنبه 4 فوریه 2019

ادامه لغو اکران فیلم های فجر/پخش فیلم «حمال طلا» شاید وقتی دیگر

ادامه لغو اکران فیلم های فجر/پخش فیلم «حمال طلا» شاید وقتی دیگر

شیراز- در ادامه روند لغو پخش فیلم ها، اکران «حمال طلا» به کارگردانی تورج اصلانی به وقت دیگری موکول شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه نمایش آثار هجدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز که از ۱۲ بهمن ماه جاری آغاز شد، نوبت ساعت ۱۸ سالن نارنجی پردیس هنرشهر آفتاب روز یکشنبه لغو شد.

در این رابطه مدیر اجرایی جشنواره فیلم فجر در شیراز به خبرنگار مهر، گفت: متاسفانه به علت نرسیدن فایل فیلم به ما ناچار شدیم به همه کسانی که بلیت این فیلم را تهیه کرده اند اعلام کنیم که نمایش آن در صورت رسیدن فایل در وقت دیگری انجام می گیرد.

خبر جدید  وضعیت کرایه های سیستم حمل و نقل باید ساماندهی شود

این در حالیست که به گفته محسن خباز، مخاطبان می توانند در صورت تمایل هزینه بلیت فیلم یادشده را دریافت کنند یا فیلم دیگری انتخاب نمایند.

وی در خصوص برنامه های جنبی هجدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز اعلام کرد: در تلاش بودیم که شامگاه یکشنبه با حضور امین حیایی و سعید آقاخانی، بازیگران و دیگر عوامل فیلم «حمال طلا» نخستین فرش قرمز جشنواره را برگزار کنیم که متاسفانه با عدم آمادگی این هنرمندان برنامه یادشده لغو شد.

مدیر اجرایی جشنواره فیلم فجر شیراز در عین حال اعلام کرد: تلاش می کنیم در روزهای آینده نشست های نقد یا فرش قرمز فیلم با حضور عوامل دیگر آثار سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر برگزار شود.

خبر جدید  ساعات بازدید از اماکن گردشگری فارس در نوروز ۹۸ اعلام شد

وی از حضور عوامل فیلم «مسخره باز» به کارگردانی همایون غنی زاده در شیراز خبر داد و افزود: امیدواریم با مساعدت ستاد جشنواره و تمایل عوامل این فیلم شاهد گستردن فرش قرمز این فیلم در شیراز باشیم.

به گزارش خبرنگار مهر، دوشنبه ۱۵ بهمن ماه جاری که چهارمین روز برپایی جشنواره فیلم فجر در شیراز است، تالار حافظ به نمایش فیلم های جان دار و زهرمار در ساعت های ۱۸ و ۲۰ می پردازد و قصرشیرین، روزهای نارنجی، مردی بدون سایه و سمفونی نهم در سانس های ۱۸، ۱۹، ۲۰ و ۲۱ سالن های نارنجی و آبی مجموعه هنرشهر آفتاب و شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار ساعت ۲۱ در سالن شماره یک پردیس گلستان به روی پرده خواهند رفت.

کد خبر ۴۵۳۲۴۱۸


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  رئیس کل دادگستری فارس معارفه شد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,