کد خبر: 57379تاریخ انتشار : 12:02:28 - چهارشنبه 11 نوامبر 2020

اختلافی با شهردار نداریم

اختلافی با شهردار نداریم

علی رغم اخبار منتشر شده درباره اختلاف اعضای شورای شهر و شهردار شیراز، رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای این شهر موضوع را به طور کامل رد کرد.

شعار سال: نوذر امامی رئیس کمیسیون شهرسازی معماری شورای شهر شیراز با بیان اینکه موضوع چرخش به راست شهردار شیراز به هیچ وجه صحت ندارد، گفت: اگرچه بنده از اتفاقات پشت پرده اطلاعی ندارم اما نباید فراموش کرد که شهردار شیراز به دلیل حیطه وظایفی که دارد باید با نماینده ها و مدیریت عالی استان ها در تعامل و ارتباط باشد لذا این موضوع به معنای زد و بند شهردار با نماینده های جدید نیست.

وی با اشاره به این موضوع که شورای شهر شیراز هیچ گونه مشکل و اختلاف اساسی و لاینحلی با شهردار ندارد، تصریح کرد: اعضای شورا در رابطه با بعضی از مسائل با شهردار اختلاف سلیقه داشتند اما با برگزاری جلسه‌ای با شهردار توانستند موضوعات را حل و فصل کنند.

خبر جدید  دستور نقشه بیمارستان 320 تختخوابی تأمین اجتماعی از سوی شهرداری ارائه نشده است

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر شیراز ضمن تاکید بر این موضوع که نباید فراموش کرد نظارت و ارزیابی شورا بر عملکرد شهرداری شیراز امری منطقی و طبیعی است گفت: در هر مقطع زمانی گاهی نیاز می‌شود که شورا در ارتباط با مسائل و موضوعات متفاوت به شهردار تذکر بدهند.

خبر جدید  با خشم و عصبانیت مردم روبرو شدیم

او با اشاره به اینکه گفته می شود برخی فعالیت شهردار شیراز برخلاف نظرات شورا است، اظهار کرد: این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد. نباید فراموش کرد که وجود اختلاف میان اعضای شورا و شهردار امری طبیعی است اما بعضی از افراد با هدف های خاص در فضای مجازی پیاز داغ بعضی از موضوعات را بسیار داغ می کنند که در واقعیت این طور نیست.

امامی با بیان اینکه شورای پنجم از زمان آغاز فعالیتش تاکنون با شهردار شیراز تعامل داشته، افزود: به پایان رساندن پروژه‌های اولویت دار در مناطق ۲۷ گانه از مهم‌ترین اولویت های شورا و شهرداری به شمار می رود و جا دارد تاکید کنم که شورای شهر شیراز تنها در بعضی از موارد اختلاف سلیقه هایی با شهردار دارد.

خبر جدید  92 روستا در استان فارس به شبکه اینترنتی متصل شدند

شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار:۲۰ آبان ۱۳۹۹، کدخبر: ۹۹۳۳۶۷ ، ilna.news

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: ,