به گزارش خبرگزاری برنا از فارس؛ جشن های میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) به مدت سه شب به همت مرکز اسلامی فاطمیه با هنرمندی هنرمندان و چهره های ملی در شهرستان مهر استان فارس برگزار می شود.
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در حاشیه اولین شب برگزاری این جشن ها با بیان اینکه این برنامه مردمی از سری برنامه های همایش ملی ریحانه النبی است که به برکت ایام میلاد سرور زنان عالم امسال برای سومین سال پیاپی در شهرستان مهر برگزار می گردد.
مهدی رنجبر افزود: در شب اول هنرمندان استانی به اجرای برنامه پرداختند و در شبهای دیگر هنرمندان ملی از جمله بهنوش بختیاری، ملیکا زارعی (خاله شادونه) و هنرمندان دیگر به اجرای برنامه خواهند پرداخت.
رنجبر اظهار کرد: هنرمندان موسیقی، تئاتر، نمایش و سایر رشته های هنری و مذهبی نیز در این ٣ شب به اجرای برنامه خواهند پرداخت.
وی بیان کرد: در شب سوم این جشن ها حجت الاسلام نقویان میهمان مردم شهرستان مهر خواهد بود و در مدح و منقبت حضرت فاطمه زهرا (س) سخنرانی خواهد کرد.
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس گفت: همه نهادها و دستگاهها در برگزاری این همایش همکاری می کنند و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در حوزه های فرهنگی و هنری حضور دارند و جشن های مردمی این همایش را برگزار می کنند.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهر نیز در حاشیه این جشن گفت: برنامه های جشن های کوثر از امشب در شهرستان مهر آغاز شده و تا ۶ اسفند ماه از ساعت ١٩ الی ٢٢ در مرکز اسلامی فاطمیه این شهرستان برگزار می شود.
علیرضا فتحی افزود: هر شب بیش از ۵ هزار نفر از مردم ولایتمدار و فاطمی و محب اهل بیت(ع) شهرستان مهر در این جشن ها حضور می یابند.