به گزارش خبرگزاری برنا ازفارس، در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، علی اصغر علی پور معاون سیاسی فرمانداری، محمد حسین آتش فراز بخشدار اوز، قاسم پور رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لارستان و بهزادی رئیس اداره زندان شهرستان، ۲ نفر از محکومین جرایم غیر عمد (دیه ، بدهکار مالی) از محل منطبق موقوفات لارستان، با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان از بند رهایی یافتند.
محمد قاسم پور رییس اداره اوقاف و امور خیریه لارستان در سخنانی تاکید کرد: سعی می شود من بعد نیز این طرح در جهت آزادی زندانیان جرائم غیرعمد توسط اداره اوقاف لارستان ادامه داشته باشد.
جلیل حسنی فرماندار ویژه لارستان در ادامه حضورش در اداره زندان لارستان پس از بازدید از بخش های مختلف این ارگان، در نشستی با روسای اداره زندان، اوقاف و امور خیریه و جمعی از کارمندان اداره زندان لارستان در سخنانی از اداره اوقاف وامور خیریه لارستان به جهت این کار خداپسندانه تقدیر کرد.
وی در ادامه ضمن خسته نباشید و تشکر از رئیس و تمامی کارمندان اداره زندان لارستان خاطر نشان کرد: کار در زندان بسیار سخت و طاقت فرساست، لذا تلاش هایی که کارکنان امور زندان ها برای امنیت جامعه و اصلاح و تربیت زندانیان انجام می دهند از نظر معنوی دارای ارزش بالایی است که خداوند منان پاداش مناسب را به این عزیزان اعطا می نماید.